Великобудищанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області

Меню сайту
Форма входу
Пошук

Загальні положення

РОЗДІЛ І. Загальні положення

  Визнаючи даний колективний договір нормативним актом, на підставі якого 
здійснюватиметься регулювання соціально-економічних, виробничих і трудових відносин, сторони домовились про наступне:  
1. Цей колективний договір укладено на 2008 - 2012 роки.
2. Колективний договір схвалений зборами трудового колективу (протокол № 1 від 23.01. 2008 р.) і набуває чинності з дня його підписання.
3. Цей колективний договір діє до прийняття нового.
4. Сторонами колективного договору є адміністрація Великобудищанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів (далі школа) в особі директора Геращенка О.В., яка представляє інтереси власника і має відповідні повноваження, та профспілковий комітет, який відповідно до ст.247 КЗпП України представляє інтереси працівників школи в галузі виробництва, праці, побуту, культури в особі голови ПК Семенюти В.М.
5. Директор школи визнає профспілковий комітет єдиним повноважним представником всіх працівників школи в колективних переговорах.
6. Сторони зобов’язуються дотримуватися принципів соціального партнерства: паритетності представництва, рівноправності сторін, взаємної відповідальності, конструктивності і аргументованості при проведенні переговорів (консультацій) щодо укладення колективного договору, внесення змін і доповнень до нього, вирішення усіх питань соціально-економічних і трудових відносин. 
7. Колективний договір укладений згідно з чинним законодавством, Генеральною, Галузевою, регіональною угодами.
8. Положення цього колективного договору діють безпосередньо і є обов’язковими для дотримання адміністрацією, працівниками і профспілковим комітетом.
9. Дія колективного договору поширюється на всіх працівників установи.
10. Зміни та доповнення до цього колективного договору вносяться в обов’язковому порядку у зв’язку зі змінами чинного законодавства, Генеральної, Галузевої, регіональної угод з питань, що є предметом колективного договору, та з ініціативи однієї із сторін після проведення переговорів (консультацій) та досягнення згоди і набувають чинності після схвалення загальними зборами (конференцією) працівників.
11. Пропозиції кожної із сторін щодо внесення змін і доповнень до колективного договору розглядаються спільно, відповідні рішення приймаються у 10 денний строк з дня їх отримання іншою стороною.
12. Жодна із сторін, що уклали цей колективний договір, не може протягом усього строку його дії в односторонньому порядку приймати рішення, що змінюють норми, положення, зобов’язання колективного договору або припиняють їх виконання.
13. Переговори щодо укладення нового колективного договору на наступний термін починаються не пізніше як за один місяць до закінчення строку дії колективного договору (але не раніше як за 3 місяці до закінчення стро-ку дії колективного договору).
14. Після схвалення проекту колективного договору уповноважені представники сторін у трьохденний термін підписують колективний договір. 
15. Після підписання колективний договір спільно подається для повідомної реєстрації в місцеві органи державної виконавчої влади.

Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Гаряча лінія 1
Гаряча лінія 2