Великобудищанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області

Меню сайту
Форма входу
Пошук

Фізкультура і захист Вітчизни

26.04.2018 року у с. Вельбівка відбулися змагання "Навчай, обороняй, захищай, рятуй".

Світлина від Великобудищанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Великобудищанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Великобудищанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Великобудищанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Великобудищанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів.

19.04.2018 року учні школи прийняли участь у змаганнях "Сокіл" ("Джура"), які відбулися у с. Сари Гадяцького району.

Світлина від Великобудищанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Великобудищанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Великобудищанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Великобудищанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів.

Доброю традицією у школі стало починати кожен новий день з ранкової зарядки.

Світлина від Великобудищанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Великобудищанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Великобудищанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів.

Спорт - невід'ємна складова здоров'я, здорового способу життя, навчального процесу. Учні школи активно залучаються до занять спортом, різноманітних спортивних змагань. Постійно відбуваються тренування шкільної футбольної команди під керівництвом учителя фізичної культури Однорала О.І.

Світлина від Великобудищанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Великобудищанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Великобудищанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів.

25.10.2017 року з метою реалізації заходів державної політики у сфері цивільного захисту, збереження життя і здоров'я учасників навчально-виховного процесу були проведені об'єктові тренування процесу евакуації у випадку виникнення надзвичайної ситуації. 

Згідно з Планом евакуації, учні переміщувалися в укриття.

Учитель предмету "Захист Вітчизни" Однорал О.І. навчав учнів використовувати індивідуальні засоби захисту під час виникнення надзвичайної ситуації. Йому допомагали учні 10-11 класів, які успішно засвоюють навчальний предмет "Захист Вітчизни".

Та будемо надіятися, що нам не згодяться ті знання, які ми одержали під час тренувань, надзвичайні ситуації взагалі не виникатимуть.

13.09.2017 року проведено Олімпійський урок. 

    

05.04.2017 року на базі школи відбулися змагання з футболу між командами Великобудищанської, Книшівської, Сватківської та РИмарівської шкіл.

Результати матчів були такими:

Книшівка Римарівка 6 : 1
Сватки Великі Будища 2 : 0
Великі Будища Римарівка 6 : 1
     

      

З нагоди Всесвітнього дня здоров'я 07.04.2017 року проведено ранкову зарядку "Рух заради здоров'я". До участі залучилися учні 1-11 класів.

Метою заходу була презентація ранкової зарядки як основного чинника формування сталої звички ведення здорового способу життя. Школярі, вишикувавшись на подвір'ї навчального закладу, виконали комплекс загальнорозвиваючих вправ  разом з учителем фізичної культури Одноралом О.І. та класоводами і класними керівниками. Учні розуміють, що фізична зарядка - запорука хорошого настрою і здоров'я, вона не вимагає багато зусиль та часу.

      

Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Гаряча лінія 1
Гаряча лінія 2