Великобудищанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів - Соціально-трудові пільги, гарантії, компенсації

Соціально-трудові пільги, гарантії, компенсації

Розділ VІ. Соціально-трудові пільги,
  гарантії,компенсації

Адміністрація зобов`язується:
1. Виплачувати педагогічним працівникам допомогу на оздоровлення в розмірі посадового окладу (не менше місячного посадового окладу) при наданні щорічної відпустки (ст. 57 Закону України «Про відпустки»).
2. Сприяти педагогічним працівникам у забезпеченні їх житлом у позачерговому порядку та наданні їм службово-го житла (ст. 55 Закону України «Про освіту»).
3. Сприяти педагогічним працівникам у наданні їм пільгових кредитів для індивідуального та кооперативного будівництва (ст. 55 Закону України «Про освіту»).
4. Сприяти забезпеченню педагогічних працівників сільської місцевості, пенсіонерів, які раніше були педпрацівниками в сільських населених пунктах і проживають в них, безплатним користуванням житлом з опаленням і освітленням в межах встановлених норм (ст. 57 Закону України «Про освіту»).
5. Сприяти педпрацівникам сільської місцевості в реалізації їх права
- на одержання у власність земельної ділянки у розмірі середньої земельної частки відповідно до чинного законодавства;
- на придбання основних продуктів харчування за цінами, встановленими для працівників сільського господарства (ст. 55 Закону України «Про освіту»).
6. Сприяти забезпеченню всіх працівників установи гарячим харчуванням за місцем роботи.
7. Створити в школі кімнату психологічного розвантаження.
8. Сприяти вирішенню в органах місцевої влади питання щодо здешевлення вартості проїзду працівників установи до місця роботи і додому.
9. Спільно з місцевими органами державної виконавчої влади та органами місцевого самоврядування забезпечувати (в сільській місцевості) безкоштовне підвезення до місця роботи і додому педагогічних працівників (ст. 14 Закону України «Про освіту»).
10. Створити умови для проходження педагогами-жінками, які мають дітей віком до 14 років, курсів підвищення кваліфікації та перепідготовки за місцем проживання без направлення їх у відрядження.
11. Сприяти працівникам у призначенні їм пенсій за вислугу років та за віком.
12. У разі захворювання педагогічних працівників, яке унеможливлює виконання ними професійних обов’язків і обмежує перебування в дитячому, учнівському колективах, або тимчасового переведення за цих чи інших об-ставин на іншу роботу, зберігати за ними попередній середній заробіток. У разі хвороби чи каліцтва попередній середній заробіток виплачувати до відновлення працездатності або встановлення інвалідності (ст. 57 Закону України «Про освіту»).

Профком зобов`язується:
1. Сприяти членам трудового колективу у відведенні їм земельних ділянок під садівницькі товариства, городи, житлове будівництво.
2. Здійснювати контроль за своєчасним наданням пільг по комунальних послугах педпрацівникам, інформувати про стан справ місцеві органи влади.
3. Організувати надання допомоги у вирішенні побутових проблем пенсіонерам, що стоять на обліку у профспілкових організаціях.
4. Забезпечити гласність при розподілі путівок. Сприяти організації санаторно-курортного лікування та відпочинку членів профспілки і їх сімей. Путівки для лікування виділяти перш за все тим, хто часто і тривалий час хворіє, хронічно хворим, тим, хто перебуває на диспансерному обліку за наявності відповідних документів.
5. Організувати проведення «днів здоров’я», виїзди на природу. Організувати роботу «групи здоров’я» для осіб похилого віку.
6. Організувати проведення лекцій, зустрічей із спеціалістами щодо нетрадиційних методів лікування (не рідше 1 раз на рік).
7. Організувати сімейні вечори, вечори відпочинку, присвячені Дню працівників освіти, 8 Березня, Нового року і т.д.
8. Провести День шанування людей похилого віку. Забезпечити запрошення на свято ветеранів праці та пенсіонерів.