Великобудищанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів - Працівники школи

Великобудищанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області

Меню сайту
Форма входу
Пошук

Працівники школи

1. Геращенко Олександр Вікторович -директор школи

2. Козороз Наталія Іванівна - заступник директора школи з навчально-виховної роботи

3. Геращенко Ольга Василівна- заступник директора школи з навчально-виховної роботи

4. Коробка Світлана Іванівна - вчитель світової літератури

5. Василенко Надія Іванівна - вчитель української мови та літератури

6. Кисіль В’ячеслав Олександрович - вчитель англійської мови

7. Сватковський Віталій Іванович - вчитель історії та права

8. Міщеріна Тамара Миколаївна - вчитель математики

9. Лукаш Наталія Дмитрівна - вчитель географії

10. Дворник Валентина Дмитрівна - вчитель початкових класів

11. Величко Інна Миколаївна - вчитель біології та хімії

12. Величко Олександр Володимирович - вчитель трудового навчання

13. Однорал Олександр Іванович - вчитель фізкультури

14. Нікуліна Марія Павлівна - педагог організатор

15. Жабко Іван Андрійович - вчитель музики

16. Панченко Алла Михайлівна - вчитель початкових класів

17. Строкань Валентина Олексіївна - вчитель початкових класів

18. Орлова Вікторія Іванівна - вчитель початкових класів

19. Золотоверх Антоніна Олександрівна - практичний психолог

20. Гупало Олександр Михайлович - майстер виробничого навчання водінню транспортних засобів

21. Ященко Олександр Васильович - майстер виробничого навчання водінню транспортних засобів

22. Петренко Віктор Валерійович - майстер виробничого навчання водінню транспортних засобів

23. Бондар Микола Олексійович - завгосп

24. Лагута Людмила Яківна - секретар

25. Дмитренко Валентина Євгенівна- бібліотекар

26. Назарко Наталія Петрівна - медична сестра

27. Усенко Сергій Вікторовичч - лаборант

28. Лагута Олександр Валентинович - комірник

29. Іщенко Наталія Василівна - техпрацівник

30. Купрієнко Світлана Іванівна - техпрацівник

31. Набок Людмила Євгенівна - техпрацівник

32. Золотоверх Тетяна Андріївна - техпрацівник

33. Чорногор Олена Вікторівна - техпрацівник

34. Строкань Марина Михайлівна - повар

35. Шелудько Наталія Михайлівна- кухонний робітник

36. Лагута Іван Васильович - охоронник

37. Лисак Михайло Андрійович - охоронник

38. Козороз Микола Васильович - водій 

 

Календар
«  Січень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031