Великобудищанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів - Положення про предметні тижні

Положення про предметні тижні

ПРО ПРЕДМЕТНІ ТИЖНІ

Великобудищанської спеціалізованої

школи І – ІІІ ступенів

Гадяцької районної ради Полтавської області

Предметний тиждень – комплекс навчально-виховних заходів, спрямований на розвиток творчості учнів, поглиблення та поширення знань з предметів, збагачення та поширення знань з предметів, збагачення науково-методичного досвіду вчителів.

Організація та проведення. Предметні тижні організовуються та проводяться відповідними предметно-методичними об’єднаннями, центрами творчими групами, відділами.

Відповідно обов’язковими є тижні:

-української мови та літератури;

-іноземної та зарубіжної літератури;

-математики;

-фізики та хімії;

-історії та географії;

-предметів профільного циклу;

-початкових класів.

До участі у предметних тижнях можуть бути запрошені фахівці наукової та педагогічної роботи, творчі колективи, громадськість.

Завдання тижнів:

1/Забезпечити належні умови для виявлення та розвитку творчої активності та зацікавленості учнів, сприяти формуванню їх наукового світогляду.

2.Вдосконалювати науково-методичний рівень та рівень професійної майстерності вчителів, збагачувати педагогічний досвід школи.

3.Поглибити знання з предметів та підвищити інтерес учнів до інших наук, непередбачених навчальним планом школи.

Функції предметних тижнів:

1.Організаційна – тижні дозволяють внести цікаві заходи та інноваційні технології до навчально-виховного процесу, вдосконалити організаційні якості вчителів та розвивати організаційні здібності учнів.

2.Діагностична – можливість отримувати інформацію про динаміку професійного рівня вчителів та особистісний розвиток учнів.

3.Моделююча – під час планування тижнів розробляється принципово нові форми навчально-пізнавальної діяльності учнів.

4.Пропагандистська – зміст тижнів спрямований на інформування учнів про досягнення науки та техніки, виконання перспективних завдань програми розвитку школи.

Структура тижнів: складовими предметних тижнів мають бути відкриті уроки вчителів школи, науково-практичні конференції, індивідуальні та групові конкурси дитячої творчості, методичні дні, КВК, брейн-ринги тощо. Кожен тиждень повинен містити належне інформаційне забезпечення.