Хімія і біологія

Екологічне виховання дітей завжди стояло на одному з перших місць у навчально-виховному процесі нашої школи. Тому, коли гостро постало питання про звільнення людського суспільства і природи від твердих побутових відходів, шкільна екологічна бригада почала активно працювати в цьому напрямку. Учні школи взяли участь у прибиранні території, розробили буклети, листівки та презентації, які розповсюдили серед дітей та жителів села. Підсумком проведеної роботи став звіт-виступ екобригади на одному із шкільних предметних тижнів. Учасники акції "Врятуймо наше довкілля" презентували міні-проекти, реферати з даної теми, організували міні-виставку учнівських робіт, серед яких також були власноруч зроблені вироби із використаних пластикових пляшок, пакетів та виробів із різних пластмас. Цим діти продемонстрували, як можна вдихнути нове життя у вже використані речі.

Завершилася зустріч виступом екобригади на тему: "Ландшафти як середовище життя та об'єкти охорони".

Побачене і почуте не залишило байдужим жлдного слухача. Маємо надію, що кожен буде намагатися розумно ставитися до утилізації твердих побутових відходів і прикладатиме зусилля для збереження чистоти і краси довкілля, в якому ми жевемо.

«  Грудень 2017  »
Гаряча лінія 1