Великобудищанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів - Інформаційно-технологічного профілю

Інформаційно-технологічного профілю

І. ВСТУП

Методоб’єднання вчителів технологічного профілю протягом 2009-2010 навчального року працювало у складі пяти чоловік.

Всі вчителі працювали над підвищенням свого фахового рівня, приділяли увагу обдарованим, здібним учням, а також – невстигаючим. Були проведені засідання методоб’єднання, відвідувалися відкриті уроки, проводилися їх обговорення.

Кожен вчитель прикладав максимум зусиль, щоб покращити свій професійний рівень: знайомилися з методичною літературою, відвідували відкриті уроки, семінари, виготовляли дидактичні матеріали. Всі взяли участь у панорамі відкритих уроків, самі теж давали відкриті уроки,  виховні заходи. Членами методобєднання було проведено два предметних тижні, підготовлено дітей до районних предметних олімпіад.

Вчитель Величко О. В., підготував учнів до олімпіади з трудового навчання, де Павленко В., (учень 8 класу) зайняв ІІІ місце, а Геращенко Сергій (учень 9 класу) – ІV місце.

Величко І. М., 26 січня провела районний семінар вчителів біології з теми "Використання мультимедійних засобів навчання на уроках біології. Також під її керівництвом працювала секція МАН сільськогосподарського профілю. Цього року учениця 11 класу Федоренко Людмила виступила на конкурсі-захисті наукових робіт в районі з роботою на тему "Причини поширення хвороб ВРХ в Гадяцькому районі та їх профілактика”, за що отримала І місце. Була лауреатом обласного конкурсу – захисту учнівських робіт МАН.

Хочеться відзначити роботу вчителя фізкультури Кулика М.М., який зумів організувати юних спортсменів і створив команду, яка виборювала цілий рік призові місця у районних змаганнях. Зокрема, восени зайняли І місце в змаганнях з легкоатлетичного кросу, Бондар В. (10 кл.) зайняв І місце по змаганнях з шахів, І місце в районних змаганнях з баскетболу, Семенюта Р. (11 кл.), Геращенко С. (9 кл.), Гусєва В. (9 кл.) зайняли треті місця з лижних гонок на 5 км та 3 км. Семенюта Р. (11 кл.) зайняв І місце з бігу на 800 м, та ІІ місце  на 1500 м, Лагута Д. (11 кл.) – І місце (100 м, 200 м). Учнівська команда зайняла ІІІ загальне місце в районній учнівській спартакіаді.

Величко І.М. підготувала шкільну екологічну бригаду «Дзвін» до участі в районному конкурсі шкільних екологічних бригад.

Випускалися предметні  газети "Біос, "Світлофор. Вчителі МО взяли участь у ярмарці педтехнології.

Вчителями методоб’єднання були проведені предметні тижні, спортивні ігри. Проводилася робота на НДД.

Члени методоб’єднання взяли участь у проведенні конкурсу "Учитель року, працював "Авіамодельний гурток та "Спортивний гурток, випустили журнал "Самоосвіта.

У новому навчальному році планується продовжити роботу з обдарованими та невстигаючими учнями. Працюватиме секціях МАН. Проводитиметься підготовка радіолекторіїв, предметних тижнів згідно з річним навчальним планом, буде здійснюватися випуск предметних газет. Працюватимуть гуртки: "ЮІР” та "Умілець” і спортивна секція.

Також вчителів методоб’єднання будуть підвищувати свою кваліфікацію, знайомитися з методичними і дидактичними матеріалами, працювати над обраною проблемою, керуючись передовим досвідом кращих вчителів району та області.

ІІ. ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВЧИТЕЛІВ

І ОРГАНІЗАЦІЯ САМООСВІТНОЇ РОБОТИ

У 2010 – 2011 навчальному році вчителі методоб’єднання технологічного профілю перед собою ставлять такі завдання:

1. Кожному вчителеві працювати над підвищенням свого кваліфікаційного рівня.

2. Кожному члену методоб’єднання продовжувати працювати над обраною проблемою.

3. Посилити роботу з обдарованими дітьми, та невстигаючими.

4. Організувати взаємовідвідування уроків членами методоб’єднання.

5. Взяти участь у ярмарку педтехнологій, конкурсі "Учитель року.

6. Кожному вчителеві проводити систематичну і планову роботу по підготовці учнів до районних предметних олімпіад, та конкурсу МАН.

7. Сприяти всебічному розвитку особистості школяра.

8. Постійно ознайомлюватися з новими методичними рекомендаціями.

9. Намагатися удосконалювати навчальну базу кабінетів, впроваджувати технічні засоби навчання.

10. Випустити новий журнал "Самоосвіта, предметних газет "Біос, "Світлофор.

11. Передплачувати фахові газети та журнали.

12. Організувати виставку гуртків мілець”, "ЮІР.

Курсова перепідготовка

вчителів методоб’єднання технологічного профілю

Прізвище, ім'я та по батькові вчителя
Останні курси
Перспективне проходження курсів
Величко Інна Миколаївна
2009 р. м. Полтава
Величко Олександр Володимирович
2007 р. ПДПУ
Кулик Микола Миколайович
Лукаш Наталя Дмитрівна
2005 р. м. Полтава
Скрипай Сергій Миколайович
2008 р. ПДПУ

ІІІ. ПРОБЛЕМИ, НАД ЯКИМИ ПРАЦЮЮТЬ ВЧИТЕЛІ

МЕТОДОБ’ЄДНАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОФІЛЮ

Методоб’єднання вчителів предметів с/г профілю працює над проблемою: «Дослідження ролі с/г праці у всебічному розвитку особистості школяра та вибору ним майбутньої професії»

Теми проблем, над якими працюватимуть вчителі

методоб’єднання у 2010 – 2011 н.р.

Прізвище, ім’я та

по батькові вчителя
Проблема, над якою працює
Величко Інна Миколаївна